gru 1 21

„Spotkanie z nauką poprzez odkrywanie i dociekanie naukowe”

III edycja Powiatowego Konkursu Przyrodniczego „Spotkanie z nauką poprzez odkrywanie i dociekanie naukowe” wpisuje się w karty historii Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Konkurs został objęty honorowym patronatem Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza. Jego adresatami byli uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych. Zadaniem było wykonanie eksponatu do wielokrotnego użytku, który ma służyć lepszemu zapamiętywaniu, zrozumieniu i odkrywaniu praw i zjawisk matematyczno-przyrodniczych. W ramach konkursu młodzi odkrywcy ze szkół podstawowych przeprowadzili nas poprzez świat biologii, chemii, geografii, a także fizyki, pokazując ciekawe doświadczenia z wykorzystaniem materiałów codziennego użytku. W tej edycji konkursu nowością okazały się gry edukacyjne. Wyniki konkursu: I MIEJSCE: Kamil Dymowski – Szkoła Podstawowa nr 14 im. W. Szafera w Płocku II MIEJSCE ex aequo: Daria Grzegorzewska – Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Przeciszewie Jakub Rzechółko – Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Przeciszewie III MIEJSCE ex aequo: Wiktoria Nowakowska – Zespół Szkół nr 2 w Ciachcinie Nowym Dariusz Rząp – Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie WYRÓŻNIENIA: Amelia Stefańska – Szkoła Podstawowa im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie Oliwia Fudała – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Staroźrebach Natalia Maślanka – Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Słubicach Zuzanna Gomoliszek – Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie. Dziękujemy uczestnikom i nauczycielom za udział w konkursie i zapraszamy za rok. Na ręce Pana Sylwestra Ziemkiewicza – Starosty Płockiego, Pani Iwony Sierockiej – Wicestarosty Płockiego składamy serdeczne podziękowania za objęcie patronatem III Powiatowego Konkursu Przyrodniczego „Spotkanie z nauką poprzez odkrywanie i dociekanie naukowe”, zaś Pani Małgorzacie Struzik- Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Płocku za pomoc w przygotowaniu konkursu. Koordynator konkursu: Zespół Przyrodniczy- Elżbieta Milewska, Justyna Wójcik, Anna Kiełbasa, Bożena Dzierżanowska, Michalina Gontarska, Piotr Syska.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku

ul. Kutnowska 30, 09-402 Płock

e-mail: zsrberg@poczta.onet.pl

Szkoła dla młodzieży

tel/fax: (24) 268-72-74


Szkoła dla dorosłych

tel: (24) 268-96-94

Rozkład dzwonków:

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:40 - 10:25

4. 10:35 - 11:20

5. 11:30 - 12:15

6. 12:25 - 13:10

7. 13:25 - 14:10

8. 14:15 - 15:00

Projekt i realizacja strony: Michał Okoński, Mateusz Rybicki, Jakub Mikołajczyk kl. IV Ti (2016-2020) © ZSBERG | 2019

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie ZGODA