paź 21 19
DYREKCJA I NAUCZYCIELE
DYREKCJA I NAUCZYCIELE
SZKOŁA
DYREKCJA
Elżbieta Milewska Wicedyrektor | Jacek Kłosiński Dyrektor | Ireneusz Tawczyński Wicedyrektor |
Kalwas – Samelska Aleksandra Kierownik szkół dla dorosłych | Beata Katarzyna Żakieta Kierownik internatu | Jacek Buła Kierownik ds. administracyjno-gospodarczych |
NAUCZYCIELE
LP. | NAZWISKO | IMIĘ | PRZEDMIOT |
1 | Bedyk- Szczypawka | Bożena | przedmioty zawodowe |
2 | Brzeski | Janusz | przedmioty zawodowe |
3 | Chojnowski | Paweł | wychowanie fizyczne |
4 | Dobrzeniecka | Maria | przedmioty zawodowe |
5 | Dzierżanowska | Bożena | matematyka |
6 | Głowacki | Marcin | przedmioty zawodowe |
7 | Głowacki | Paweł | przedmioty zawodowe |
8 | Gontarska | Michalina | matematyka |
9 | Grabarczyk | Izabela | język polski |
10 | Grabowski | Andrzej | religia |
11 | Jeziórska | Anna | język polski |
12 | Jędrzejak – Nowak | Alicja | przedmioty zawodowe |
13 | Kalwas- Samelska | Aleksandra | przedmioty zawodowe |
14 | Kamiński | Krzysztof | wychowanie fizyczne |
15 | Adamiak | Iwona | nauczyciel wspomagający |
16 | Kijek | Magda | język angielski |
17 | Kikolska | Małgorzata | przedmioty zawodowe |
18 | Kłosiński | Jacek | przedmioty zawodowe |
19 | Konopka | Andżelika | przedmioty zawodowe |
20 | Kobierecka | Emilia | przedmioty zawodowe |
21 | Korpowska | Luiza | wychowawca w internacie |
22 | Kurpiewska | Beata | język niemiecki |
23 | Kwiatkowska | Sylwia | język angielski |
24 | Bryłka | Anna | język polski |
25 | Markiewicz | Marzena | język rosyjski, język polski |
26 | Michalik | Jolanta | wychowawca internatu |
27 | Milewska | Elżbieta | chemia |
28 | Krakowska-Doliasz | Magdalena | przedmioty zawodowe |
29 | Niemiec | Grzegorz | wychowanie fizyczne |
30 | Omiński | Krzysztof | przedmioty zawodowe |
31 | Orzechowska | Monika | język angielski |
32 | Piechota | Artur | wychowanie fizyczne |
33 | Michalik | Piotr | przedmioty zawodowe |
34 | Politowski | Jarosław | edukacja dla bezpieczeństwa, bezpieczeństwo i higiena pracy |
35 | Ogonowski | Jerzy | filozofia |
36 | Ptasińska | Marzena | przedmioty zawodowe |
37 | Róg | Wioletta | pedagog |
38 | Rycyk- Lubaś | Zdzisława | historia, język polski |
39 | Stankowska | Barbara | religia |
40 | Stompor | Ewa | wychowanie do życia w rodzinie |
41 | Kuplińska | Katarzyna | język angielski |
42 | Syska | Piotr | geografia |
43 | Tawczyński | Ireneusz | przedmioty zawodowe |
44 | Wilczyńska | Iwona | przedmioty zawodowe |
45 | Winiarska | Mirosława | przedmioty zawodowe |
46 | Wójcik | Justyna | biologia |
47 | Wróblewska | Joanna | przedmioty zawodowe |
48 | Ziembicka | Sylwia | nauczyciel |
49 | Zwierzchowska | Grażyna | język francuski |
50 | Żakieta | Katarzyna | kierownik internatu |
51 | Chyżyński | Cezary | edukacja dla bezpieczeństwa |
52 | Zasimowicz | Aleksandra | informatyka |
53 | Żółtowska | Beata | chemia |
54 | Szpakowski | Artur | nauka jazdy |
55 | Górecka | Aleksandra | biologia |
56 | Zaniewski | Cezary | matematyka |
57 | Dulęba | Agnieszka | psycholog |
Skład zespołu wychowawców internatu
LP | NAZWISKO I IMIĘ | FUNKCJA |
1 | Żakieta Katarzyna | kierownik internatu |
2 | Luiza Korpowska | wychowawca |
3 | Jolanta Michalik | wychowawca |
4 | Grzegorz Niemiec | wychowawca |
5 | Grażyna Zwierzchowska | wychowawca |
6 | Andżelika Konopka | wychowawca |
7 | Adamiak Iwona | wychowawca |
Lista pracowników niepedagogicznych
Lp. | Nazwisko imię | Stanowisko |
1 | Buła Jacek | Kierownik zespołu ds. admin – gospod |
2 | Gałązka Marta | Sekretarz szkoły |
3 | Ossowska Olga | Samodzielny referent |
4 | Swat Dorota | Samodzielny referent |
5 | Wojtalewicz Magdalena | Starszy referent |
6 7 |
Szwech – Żółtowska Aneta Michalska Natalia |
Kancelista |
8 | Ptaszyńska Sylwia | Starsza woźna |
9 | Draganiak Marzena | Sprzątaczka |
10 | Falkowska Ilona | Sprzątaczka |
11 | Janecka Leokadia | Sprzątaczka |
12 | Rydzewska Marzena Dorota | Sprzątaczka |
13 | Włodarczyk Izabella | Sprzątaczka |
14 | Szpakowski Artur | Kierowca |
15 | Laskowski Piotr | Konserwator |
16 | Portalski Grzegorz | Robotnik gospodarczy |
17 | Janiszewska Barbara | Szef kuchni |
18 | Molik Beata | Pomoc kuchenna |
19 | Duda Agnieszka | Kucharka |
20 | Szymańska Jolanta | Pomoc kuchenna |