W ramach Projektu Innowacji Pedagogicznych „Zintegrowany Rozwój Szkolnictwa Zawodowego”, w dniach 24-25 listopada, uczniowie klasy drugiej, trzeciej i czwartej technikum weterynaryjnego wzięli udział w szkoleniu pt. Zoopsychologia i terapia behawioralna psów i kotów.
Kurs zakończył się zaliczeniem i otrzymaniem certyfikatów.
261220042_4758129977563314_6294201571130561322_n
261220081_4758130220896623_2482642056169104367_n
260995517_4758130114229967_5586866318247226687_n
261191520_4758130127563299_7624745308752377909_n
261505995_4758130087563303_6277848665071714199_n
255425742_4758129964229982_7094528326343125191_n
260714353_4758129950896650_481490951817481819_n
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycieZGODA