kw. 15 21

TARGI EDUKACYJNO-ZAWODOWE W ZESPOLE SZKÓŁ IM. LEOKADII BERGEROWEJ W PŁOCKU

„Przyszłość nie jest miejscem, do którego zmierzamy, lecz które stwarzamy…”. To słowa rozpoczynające VI Targi Edukacyjno – Zawodowe ,,Bieg do przyszłości” w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. We wtorkowe przedpołudnie, 13 kwietnia 2021 roku uczniowie klas czwartych mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkół wyższych oraz instytucjami pośredniczącymi oferty pracy. Tegoroczne targi ze względu na pandemię coronavirusa odbyły się w formie online z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams. Zebranych gości powitał Dyrektor Szkoły Jacek Kłosiński, dziękując jednocześnie za przyjęcie zaproszenia. Oficjalnego otwarcia Targów zaś dokonała Pani Małgorzata Struzik Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Płocku, kierując do młodzieży życzenia sukcesów podczas egzaminów maturalnych, jak również podjęcia właściwej decyzji, dotyczącej ich przyszłości zawodowej.

Zrzut_ekranu__428_
Zrzut_ekranu__433_
Zrzut_ekranu__436_
Zrzut_ekranu__441_
rbt
rbt
previous arrow
next arrow
Zrzut_ekranu__428_
Zrzut_ekranu__433_
Zrzut_ekranu__436_
Zrzut_ekranu__441_
rbt
rbt
previous arrow
next arrow

Goście i młodzież uczestnicząca w targach miała okazję wysłuchać wykładu Pani Edyty Białczak z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Płocku. Pani Edyta przybliżyła uczestnikom Targów kilka faktów dotyczących wyboru kierunku studiów oraz zwróciła uwagę na pracę zawodową, którą wykonujemy przez większy okres swojego życia. W związku z tym należy wybrać taki zawód, aby przynosił on satysfakcję i zadowolenie. Kolejnym prelegentem był porucznik Wojciech Januszewski – Bablikow z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Płocku, który opowiedział młodzieży o różnych formach czynnej służby wojskowej. Zachęcał do włączenia się do programu ochotniczego szkolenia wojskowego studentów w ramach „Legii Akademickiej”, w której można przejść moduł szkolenia podstawowego i podoficerskiego. Po prelekcji uczniowie mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkół wyższych. Ofertę zaprezentowały kolejno: Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku, Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, Politechnika Warszawska Filia w Płocku, Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom oraz przedstawicielom uczelni wyższych za udział w VI Targach Edukacyjno – Zawodowych w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku i zapraszamy za rok. Pragniemy na ręce Pana Mariusza Bieńka, Starosty Płockiego oraz Pani Iwony Sierockiej, Wicestarosty Płockiego złożyć serdeczne podziękowanie za wsparcie przy organizacji targów. Pragniemy również serdeczne podziękowania Pani Małgorzacie Struzik, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Płocku, za pomoc i uczestnictwo w ww. wydarzeniu.

Koordynatorzy: Marzena Markiewicz, Wioletta Róg

Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku

ul. Kutnowska 30, 09-402 Płock

e-mail: zsrberg@poczta.onet.pl

Szkoła dla młodzieży

tel/fax: (24) 268-72-74


Szkoła dla dorosłych

tel: (24) 268-96-94

Rozkład dzwonków:

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:40 - 10:25

4. 10:35 - 11:20

5. 11:30 - 12:15

6. 12:25 - 13:10

7. 13:25 - 14:10

8. 14:15 - 15:00

Projekt i realizacja strony: Michał Okoński, Mateusz Rybicki, Jakub Mikołajczyk kl. IV Ti (2016-2020) © ZSBERG | 2019

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie ZGODA