paź 28 20

SKKT PTTK TROPOS- II miejsce w rajdzie PIECZONEGO ZIEMNIAKA :)

         W dobie pandemii korona-wirusa członkowie i sympatycy SKKT PTTK TROPOS 10 października ( w sobotę) wybrali się na rajd PIECZONEGO ZIEMNIAKA. Turyści z Bergerowej w jesiennej scenerii pokonali trasę miejską i zwiedzili: park ŻUPY SOLNE, unikatowe MOLO, AMFITEATR, JEZIORO SOBÓTKA,PARK na ZDUNACH,  pozostałości MURU KAZIMIERZOWSKIEGO, PLAC 13 STRACONYCH, DZWON WOLNOŚCI I POKOJU, STARY RYNEK, SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, PŁOCKĄ FARĘ, PLAC KSIĄŻĘCY,WZGÓRZE SIECIECHA, WZGÓRZE TUMSKIE, WIEŻĘ SZLACHECKĄ, WIEŻĘ ZEGAROWĄ, BAZYLIKĘ KATEDRALNĄ z odnowionymi  KAPLICAMI: KRÓLEWSKĄ, ŚW. RODZINY I ŚW. ZYGMUNTA, dawny KOPIEC BRATNIEJ ZIEMI, a obecnie POMNIK- GŁAZ poświęcony bohaterom obrony Płocka przed nawałą bolszewicką. Spacer odbył się w reżimie sanitarnym , w maseczkach i w odpowiednim dystansie, co nie przeszkodziło w ciekawych rozmowach, a sama końcówka spaceru miała  ( ku zaskoczeniu wszystkich) smak porzeczkowo- miętowy… 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
previous arrow
next arrow
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
previous arrow
next arrow

Po KSIĄŻĘCYM PŁOCKU oprowadzała nas i dbała o tempo oraz pogodę ducha,  przewodnik PTTK pani Maria Dobrzeniecka. W klasyfikacji szkół średnich, godnie reprezentując szkołę,  zajęliśmy zaszczytne II miejsce 🙂

Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku

ul. Kutnowska 30, 09-402 Płock

e-mail: zsrberg@poczta.onet.pl

Szkoła dla młodzieży

tel/fax: (24) 268-72-74


Szkoła dla dorosłych

tel: (24) 268-96-94

Rozkład dzwonków:

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:40 - 10:25

4. 10:35 - 11:20

5. 11:30 - 12:15

6. 12:25 - 13:10

7. 13:25 - 14:10

8. 14:15 - 15:00

Projekt i realizacja strony: Michał Okoński, Mateusz Rybicki, Jakub Mikołajczyk kl. IV Ti (2016-2020) © ZSBERG | 2019

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie ZGODA