lut 27 20

TARGI EDUKACYJNO – ZAWODOWE „BIEG DO PRZYSZŁOŚCI”

Już po raz piąty w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku zorganizowano Targi Edukacyjno- – Zawodowe ,,Bieg do przyszłości…”. Zostały one objęte honorowym patronatem Starosty Płockiego Mariusza Bieńka.       27 lutego 2020 r. uczniowie klas trzecich i czwartych mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkół wyższych, urzędów pracy oraz ofertami firm, prezentujących swoje produkty na przygotowanych stoiskach. Zebranych gości powitał Dyrektor Szkoły Jacek Kłosiński, dokonując oficjalnego otwarcia Targów. Następnie głos zabrała Iwona Sierocka –Wicestarosta, kierując do młodzieży życzenia podjęcia właściwej decyzji, dotyczącej ich przyszłości zawodowej.           W kolejnej części spotkania wystąpiła P. Krystyna  Kowalska – przedstawiciel Policji, prezentując uczniom ofertę oraz zasady rekrutacji w ww. służbie mundurowej.        Następne kilka minut to czas, podczas którego, w pokazie dotyczącym symulacji procesu starzenia, swoją ofertę oraz umiejętności prezentowali przedstawiciele Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku.        Nie zabrakło również propozycji naszej szkoły.  Uczniowie klasy I pw przestawili krótki pokaz; jak w prosty sposób przygotować świece z wosku.       W dalszej kolejności głos zabrał Pan Józef Dębski prezentując zebranym swoje pasje oraz osiągnięcia w obszarze nowoczesnego rolnictwa. Na koniec pierwszej części Targów wystąpił Pan Marek Dudek prezentując bogate osiągnięcie Stowarzyszenia „Nasze Pszczoły” na rynku pszczelarskim.      W drugiej części wydarzenia zebrani, a zwłaszcza tegoroczni maturzyści, mieli możliwość zwiedzania stoisk, korzystając z ich ciekawych ofert i cennych porad.      Targi Edukacyjno-Zawodowe umożliwiły uczniom zapoznanie się z różnorodną ofertą lokalnych uczelni wyższych oraz instytucji doradczych wspomagających młodzież w procesie kariery zawodowej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Targów i zapraszamy za rok.
Oprac. Wioletta Róg

previous arrow
next arrow
Slider

Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku

ul. Kutnowska 30, 09-402 Płock

e-mail: zsrberg@poczta.onet.pl

Szkoła dla młodzieży

tel/fax: (24) 268-72-74


Szkoła dla dorosłych

tel: (24) 268-96-94

Rozkład dzwonków:

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:40 - 10:25

4. 10:35 - 11:20

5. 11:30 - 12:15

6. 12:25 - 13:10

7. 13:25 - 14:10

8. 14:15 - 15:00

Projekt i realizacja strony: Michał Okoński, Mateusz Rybicki, Jakub Mikołajczyk kl. IV Ti (2016-2020) © ZSBERG | 2019

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie ZGODA