lis 22 19

SPOTKANIA Z NAUKĄ

Szkolne Koło Chemiczne rozpoczęło swoje działania organizując kolejne „Spotkania z nauką”. W tym roku szkolnym po raz pierwszy nowi członkowie Koła Chemicznego (Andżelika Soliwodzka, Sylwester Mierzejewski, Adam Kęsy, Wiktor Ablewski) przeprowadzili swoje pierwsze spotkanie z nauką w Książnicy Płockiej – Filia nr 1 w Płocku. Spotkanie pełne pasji i zainteresowań ze strony młodych odbiorców i zadowolenia prowadzących przebiegło w miłej atmosferze przyczyniając się do nowych pomysłów i wyzwań dla Koła Chemicznego. Naszą inspiracją do działań są nie tylko Młodzi Odkrywcy, ale nasz kolega Michał Goszczyński, który przez cztery lata pobytu w szkole prężnie działał w Kole Chemicznym.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Z wielką przyjemnością i satysfakcją zespół Koła Chemicznego informuje, że Michał Goszczyński 10 maja 2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu podczas uroczystej Gali nadania tytułu „NIEZWYKŁY UCZEŃ” otrzymał statuetkę „Niezwykły uczeń”. Znalazł się wśród wyróżnionych nieprzeciętnych uczniów, zaangażowanych społecznie, kreatywnych, przedsiębiorczych, pełnych pasji, zaangażowania, życzliwych, ciekawych świata, odpowiedzialnych, mających odwagę w pełni wykorzystywać swój potencjał, mających osobowość. Organizatorem konkursu była Fundacja Edu – Inicjatywa, współorganizatorem starosta Powiatu Sierpeckiego, a  patronami  Starości Powiatów: Płońskiego, Sierpeckiego, Płockiego oraz Burmistrz Miasta Sierpca, Prezydent Miasta Płocka, Mazowiecki Kurator Oświaty. Spośród 80 wniosków wybrano 19 uczniów z terenu powiatu płockiego, sierpeckiego, ciechanowskiego, płońskiego. Michał został wyróżniony za działania na rzecz szkoły i środowiska lokalnego:
     UDZIAŁ W PROJEKCIE „PAKA DLA RODAKA ” ORGANIZOWANYM PRZEZ FUNDACJĘ ROZWOJU MIKROSPOŁECZNOŚCI „PER ASPERA AD ASTRA” KIEROWANYM DO POLAKÓW MIESZKAJĄCYCH W POLSCE,  MOŁDAWII I NA UKRAINIE:

  • ROK 2017”_ KOORDYNATOR KLASOWEJ AKCJI
  • ROK 2018 – KOORDYNATOR SZKOLNEJ AKCJI, REPREZENTANT SZKOŁY W AKCJI PAKA DLA RODAKA NA UKRAINIE. CZŁONEK KOŁA CHEMICZNEGO _ WSPÓŁORGANIZATOR „SPOTKAŃ Z NAUKĄ” (ORGANIZACJA POKAZÓW NAUKOWYCH, EKSPERYMENTÓW Z ZAKRESU CHEMII I FIZYKI, KONKURSÓW PRZYRODNICZYCH).

Dziś jest dla nas wzorem do dalszych działań w ramach „Spotkań z nauką” i nie tylko…
Oprac. Elżbieta Milewska

Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku

ul. Kutnowska 30, 09-402 Płock

e-mail: zsrberg@poczta.onet.pl

Szkoła dla młodzieży

tel/fax: (24) 268-72-74


Szkoła dla dorosłych

tel: (24) 268-96-94

Rozkład dzwonków:

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:40 - 10:25

4. 10:35 - 11:20

5. 11:30 - 12:15

6. 12:25 - 13:10

7. 13:25 - 14:10

8. 14:15 - 15:00

Projekt i realizacja strony: Michał Okoński, Mateusz Rybicki, Jakub Mikołajczyk kl. IV Ti (2016-2020) © ZSBERG | 2019

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie ZGODA