IMG_0413.jpgIMG_0408.jpgcontrast3.jpgIMG_0418.jpgIMG_0406.jpgszkpan.jpgIMG_0407.jpgIMG_0414.jpgIMG_0412.jpg

Rada Rodziców

Rada Rodziców przy Zespole Szkół im. L. Bergerowej w Płocku

2019/2020

ZARZĄD RADY RODZICÓW :

 

Przewodniczący             - Robert Maliszewski kl. II Tw

                                          

Z-ca przewodniczącego   - Sabina Pinkowska kl. III Tw

                                          

Sekretarz                         -Ewa Arendarska kl.III Tg

                                          

Skarbnik                           - Jędrzejak Alicja

Kasjer                               - Samborska Katarzyna

KOMISJA REWIZYJNA:

Przewodniczący                       - Mariusz Dobrzeniecki kl.I Pw

Z-ca przewodniczącego           - Joanna Dylewska kl.I Tgr

Członek                                     - Jacek Szatkowski kl.I Ti

W skład Rady Rodziców wchodzą przedstawiciele Rad Oddziałowych:

LP.

Nazwisko i imię

Klasa

1.

Andrzej Spychała

I Tgr

2.

Joanna Dylewska

I Pg

     

3.

Izabela Smyczyńska

II Tgr

4.

Ewa Arendarska

III Tg

     

5.

Iwona Krauze

IV Tgr

6.

Jacek Szatkowski

I Ti

7.

Beata Wasilewska

IPi

8.

Anna Jędrzejewska

II Ti

     

9.

Marcin Jaworski

III Ti

10.

Katarzyna Cieślak

IV Ti

11.

Aneta Górczana

I Tw

12.

Mariusz Dobrzeniecki

I Pw

13.

Robert Maliszewski

II tw

14.

Sabina Pinkowska

III tw

15.

Agnieszka Kaniewska-Płocieniak

IV tw

     

16.

Maria Wawrzyńska

III trh

     
     
     
     

17.

Renata Siwek

I Pakr

     
     

RADY ODDZIAŁOWE 2019/2020

LP.

Nazwisko i imię

Klasa

1.

Andrzej Spychała

Krzysztof Portalski

Ewa Janiszewska

I tgr

2.

Joanna Dylewska

Wioleta Kostrzewa

Piotr Kluska

I Pg

3.

Izabela Smyczyńska

Monika Chmielewska

Joanna Pałysa

II Tgr

4.

Ewa Arendarska

Grażyna Kowalczyk

Danuta Cieplucha

III Tg

5.

Iwona Krauze

Paweł Orlikowski

Anna Zaborowska

IVTgr

6.

Jacek Szatkowski

Dorota Rudzińska

Barbara Skrzynecka

I Ti

7.

Beata Wasilewska

Renata Kuźmińska

Robert Petera

I Pi

8.

Anna Jędrzejewska

Monika Ambroziak

Jadwiga Kowalska

II Ti

9.

Marcin Jaworski

Monika Latosińska

Mirosława Bińkowska

III Ti

10.

Katarzyna Cieślak

Marzena Stańczak

Aneta Mikołajczyk

IVTi

11.

Aneta Górczana

Agnieszka Kruk

Marta Zmysłowska

I Tw

12.

Mariusz Dobrzeniecki

Barbara Markowska

Angelika Kowalczyk

I Pw

13.

Robert Maliszewski

Grażyna Dynowska

Monika Zawadzka

II tw

14.

Sabina Pinkowska

Renata Murzynowska

Agnieszka Kamińska

III tw

15.

Agnieszka Kaniewska-Płocieniak
Agnieszka Młotkowska

Mariusz Leśkiewicz

IV tw

16.

Maria Wawrzyńska

Agnieszka Kotowicz

Jerzy Milczarek

III trh

17.

Renata Siwek

Monika Dobrzyńska

Małgorzata Słomińska

I Pakr

 

© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies