IMG_0407.jpgIMG_0406.jpgIMG_0418.jpgIMG_0408.jpgcontrast3.jpgszkpan.jpgIMG_0412.jpgIMG_0414.jpgIMG_0413.jpg

Stypendium zawodowe - Paulina Morawska

    W roku szkolnym 2016/2017 Paulina Morawska - uczennica klasy II tak była stypendystką stypendium zawodowego przyznawanego przez Urząd Marszałkowski w Warszawie w ramach projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”. Tytuł jej projektu brzmiał: "Szkoła w krajobrazie - projekt zagospodarowania terenu wokół szkoły". W ramach realizacji projektu Paulina wykonała działania zawarte w Indywidualnym Planie Rozwoju Zawodowego. Po pierwsze przeprowadziła badania z zakresu:

  • warunków glebowych terenu wokół szkoły,
  • ukształtowania terenu wokół szkoły,
  • inwentaryzacji terenu wokół szkoły.

    Efektem końcowym projektu edukacyjnego było: opracowanie projektu zagospodarowania terenu wokół szkoły. 20 czerwca 2017 roku stypendystka wygłosiła prelekcję, podczas której przedstawiła efekty końcowe poszczególnych działań czyli:

  • plan zagospodarowania terenu wokół szkoły,
  • prezentację z zakresu inwentaryzacji  terenu wokół szkoły.

   Zwieńczeniem prelekcji było zapoznanie słuchaczy z efektem końcowym całego projektu edukacyjnego czyli z: Projektem koncepcyjnym zagospodarowania terenu wokół szkoły.

© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies