IMG_0418.jpgIMG_0407.jpgszkpan.jpgIMG_0408.jpgcontrast3.jpgIMG_0414.jpgIMG_0406.jpgIMG_0412.jpgIMG_0413.jpg

PROJEKT ETWINNING - TRWA GŁOSOWANIE


    Po raz kolejny w naszej szkole realizowany jest projekt eTwinning. W tym roku współpracę z zagranicznymi partnerami podjęli uczniowie klasy 3ti gr 2 pod opieką p. Magdaleny Kijek. "Speaking Can Be Fun!" to nazwa tego projektu, a zaangażowało się w niego aż 29 szkół z Turcji, Czech, Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Włoch, Mołdawii, Azerbejdżanu oraz Polski. Jednym z zadań stojących przed uczestnikami jest przygotowanie logo projektu. Obecnie trwa konkurs, który ma wyłonić najlepszy projekt logo spośród siedmiu zaproponowanych. Prosimy o oddanie głosu i wskazanie tej propozycji, która najlepiej oddaje ideę projektu.  Głosowanie trwa tylko do piątku, 22 listopada.
Link do strony z głosowaniem!

plakat-poprawiony 1

© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies