IMG_0406.jpgIMG_0407.jpgIMG_0414.jpgszkpan.jpgIMG_0418.jpgcontrast3.jpgIMG_0408.jpgIMG_0413.jpgIMG_0412.jpg

NAUCZYCIEL Z PASJĄ

     W sobotę (19.10), w malowniczej scenerii Mierzei Kurońskiej na Litwie, odbyła się kolejna edycja imprezy Trail Kuršių Nerija. Mierzeja Kurońska, czyli po litewsku Kuršių Nerija, za sprawą walorów przyrodniczych wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

     Wśród piaszczystych wydm, na szerokich plażach i pośród sosnowo-brzozowego lasu, na trasie liczącej 68 km, biegł Pan Krzysztof Kamiński – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół im. L. Bergerowej w Płocku. Swój bieg ukończył z czasem 6:46:45 i uplasował się na 21 miejscu! Meta biegu znajdowała się w Kłajpedzie – najstarszym mieście Litwy i jednym z najstarszych na wschodnim wybrzeżu Bałtyku.

      Panu Krzysztofowi gratulujemy pasji do biegania, którą skutecznie zaszczepia wśród kolejnych roczników młodzieży szkolnej. Brawo, Krzysiu!


Zdjęcia pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/trailkursiunerija/

© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies