IMG_0407.jpgIMG_0418.jpgcontrast3.jpgIMG_0406.jpgIMG_0408.jpgIMG_0413.jpgIMG_0414.jpgIMG_0412.jpgszkpan.jpg

INTERNACKIE ŚLUBOWANIE

     „Bo Internat wspólna sprawa - tu nauka i zabawa”- takie hasło towarzyszyło nam podczas  uroczystości  „Ślubowania klas pierwszych w internacie”, która odbyła się 8 października 2019 r. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, wychowawców, a także rodziców. To bardzo ważna uroczystość w naszym internackim kalendarzu.
      Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: wychowawcy klas pierwszych pani Monika Orzechowska , pani Magdalena Kijek, pan  Piotr Syska, przedstawiciele rodziców wychowanków klas pierwszych,  wychowawcy pracujący w internacie (pan Grzegorz Niemiec, pani Luiza Korpowska, pani Beata Mazany, pani Jolanta Michalik, pani Grażyna Zwierzchowska)  oraz cała społeczność internacka. Uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje kierunki nauczania. Ukazali w bardzo ciekawy i innowacyjny, a jednocześnie trochę humorystyczny sposób to,  co kierowało nimi , kiedy zdecydowali się kształcić w danym zawodzie w naszej szkole. Przede wszystkim zgodnie z hasłem „przez naukę i zabawę” ujawnili swoje zdolności aktorskie , recytatorskie, wokalne. Występy młodzieży spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem.  Artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami.
     Następnym punktem programu było złożenie przez młodzież ślubowania i wręczenie „Certyfikatu mieszkańca internatu”. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona mieszkańców internatu. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na kolację.
Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości z przebywania w gronie internackim!.
Oprac. Beata  Katarzyna Żakieta

© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies