IMG_0418.jpgIMG_0413.jpgcontrast3.jpgszkpan.jpgIMG_0414.jpgIMG_0406.jpgIMG_0407.jpgIMG_0408.jpgIMG_0412.jpg

ROK SZKOLNY 2019/2020 CZAS ZACZĄĆ

     Po długim wakacyjnym odpoczynku przyszedł czas na powrót do szkoły. W poniedziałkowy poranek uczniowie klas I-IV oraz ich rodzice spotkali się z dyrekcją szkoły, nauczycielami i wychowawcami, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2019/2020. Przybyłych powitał pan Jacek Kłosiński - Dyrektor Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Przedstawił nowych nauczycieli oraz wychowawców klas pierwszych, omówił organizację rozpoczętego roku szkolnego oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Krótki program artystyczny przygotowała młodzież z klas drugich.


    Na najbliższe dziesięć miesięcy życzymy uczniom klas pierwszych satysfakcji z wyboru naszej szkoły i możliwości rozwijania w niej swoich zainteresowań i pasji, uczniom klas drugich i trzecich motywacji w zdobywaniu wiedzy, a tegorocznym czwartoklasistom dobrego przygotowania dla egzaminu maturalnego oraz mądrych decyzji dotyczących przyszłości.

© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies