szkpan.jpgIMG_0414.jpgIMG_0406.jpgIMG_0407.jpgIMG_0413.jpgIMG_0408.jpgIMG_0418.jpgIMG_0412.jpgcontrast3.jpg

„Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”

Projekt koncepcyjny ogrodu przydomowego

        W roku szkolnym 2018/2019 Katarzyna Krystek uczennica klasy IV trak była stypendystką  w  ramach   projektu  „Mazowsze –  stypendia  dla  uczniów  szkół zawodowych”. Celem głównym tego stypendium było opracowanie koncepcyjnego projektu ogrodu przydomowego. Efekt finalny mogli zobaczyć uczniowie podczas wystawy na holu naszej szkoły.


     11 czerwca 2019 roku podczas spotkania z klasą I tg Katarzyna Krystek przedstawiła wizualizację projektu ogrodu przydomowego wykonaną w programie Gardenphilia oraz  prezentację na temat „Historii ogrodów”. Młodsze koleżanki i koledzy z uwagą wysłuchali i obejrzeli efekty rocznej pracy Katarzyny oraz mieli okazję zapoznać się warunkami ubiegania się o stypendium.

© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies