IMG_0418.jpgIMG_0412.jpgszkpan.jpgIMG_0407.jpgcontrast3.jpgIMG_0408.jpgIMG_0414.jpgIMG_0413.jpgIMG_0406.jpg

FESTYN DZIECI I MŁODZIEŻY

„Kto wiele piękna doznał w życiu
Ten też powinien wiele
Z siebie za to dać”
Albert Schweitzer


    Tradycyjnie w czerwcu młodzież z Koła Żywieniowego oraz SKKT PTTK TROPOS zajęła się cateringiem na XVIII KRAJOWY INTEGRACYJNY FESTYN DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ „Nadzieja 2019”. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik i Starosta płocki Mariusz Bieniek.
Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli: Marii Dobrzenieckiej,  Alicji Jędrzejak, Marioli Madej, przygotowali dla uczestników festynu przyjecie w plenerze. Nad wszystkim czuwał dyrektor Jacek Kłosiński. Młodzież serwowała potrawy z grilla, tradycyjne kanapki ze smalcem i ogórkiem, napoje, owoce,  no i oczywiście słodycze. Atmosfera była gorąca dosłownie i w przenośni, ale młodzież z Zespołu Szkół Leokadii Bergerowej jak zawsze spisała się na medal.

© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies