IMG_0418.jpgcontrast3.jpgIMG_0407.jpgIMG_0408.jpgIMG_0412.jpgIMG_0413.jpgIMG_0414.jpgszkpan.jpgIMG_0406.jpg

Bieg do przyszłości

        Po raz czwarty Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku zorganizował Targi Edukacyjno – Zawodowe ,,Bieg do przyszłości”. Zostały one objęte honorowym patronatem Starosty Płockiego Mariusza Bieńka.

      22 marca 2019 r. uczniowie klas trzecich i czwartych mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkół wyższych, urzędów pracy oraz ofertami firm, prezentujących swoje produkty na przygotowanych stoiskach. Zebranych gości powitał Dyrektor Szkoły Jacek Kłosiński, dokonując oficjalnego otwarcia Targów.

Następnie głos zabrał Pan Lech Dąbrowski – Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku, kierując do młodzieży życzenia podjęcia właściwej decyzji, dotyczącej ich przyszłości zawodowej. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło m.in.: Małgorzaty Struzik – Dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Płocku, Marioli Dudy – Dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Płocku, Małgorzaty Bombalickiej – Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku, Marty Lewandowskiej – Rzecznika Komendy Miejskiej Policji w Płocku, starszego kapitana Edwarda Mysery z Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, porucznika Wojciecha Januszewskiego z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Płocku, majora Ireneusza Fudały z 64. Batalionu Lekkiej Piechoty w Płocku.

     Targi umożliwiły uczniom zapoznanie się z różnorodną ofertą lokalnych uczelni wyższych oraz instytucji doradczych wspomagających młodzież w procesie kariery zawodowej. Wśród wystawców znalazły się: Wyższa Szkoła im. Pawła Włodkowica w Płocku, Politechnika Warszawska Filia w Płocku, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Prywatne Studium Techniki Dentystycznej w Płocku, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Płocku, Komenda Miejska Policji w Płocku, Państwowa Straż Pożarna w Płocku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie – Filia w Płocku, Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej w Płocku, Fructoplant,  Rolserwis,  Avon.

      Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom, Urzędom Pracy oraz przedstawicielom uczelni wyższych za udział w Targach i zapraszamy za rok.

     Na ręce Pana Mariusza Bieńka - Starosty Płockiego, składamy serdeczne podziękowania za objęcie patronatem Targów Edukacyjno-Zawodowych w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku, zaś Pani Małgorzacie Struzik - Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Płocku, za pomoc  w przygotowaniach.

Wioletta Róg i Marzena Markiewicz

© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies