IMG_0407.jpgIMG_0412.jpgIMG_0414.jpgIMG_0418.jpgIMG_0408.jpgcontrast3.jpgszkpan.jpgIMG_0413.jpgIMG_0406.jpg

OLIMPIADA I II MIEJSCE

       W dniu 28 lutego 2019 r. uczennice Aleksandra Krauze i Patrycja Pańczyk z kl. 3tgr brały udział w etapie Okręgowym  III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie, której organizatorem jest Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie. Odnieśliśmy sukces, gdyż zespół zajął II miejsce. Pod kierunkiem p. Ewy Stompor uczennice przygotowały multimedialną prezentację nt."Rodzina - tu wszystko się zaczyna".
Eliminacje Okręgowe dla szkół z województwa mazowieckiego odbyły się w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych Nr. 1 w Warszawie. Czas prezentacji wynosił 10 minut a ocenie podlegał zarówno przygotowany materia,ł jak i sposób jego prezentacji. Ola i Patrycja odpowiadały również na 3 pytania dotyczące problematyki zagadnień i znajomości wykorzystanej w pracy literatury. Zespół otrzymał dyplom zaś nauczyciel podziękowanie za przygotowanie uczniów. Gratulujemy.
Ewa Stompor

© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies