IMG_0406.jpgIMG_0408.jpgIMG_0413.jpgIMG_0412.jpgszkpan.jpgIMG_0418.jpgIMG_0414.jpgcontrast3.jpgIMG_0407.jpg

KOLEJNE SUKCESY

    Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczennic. W ogólnopolskim konkursie „Mój las” - organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody i Lasy Państwowe Natalia Uzarska z klasy 3 tw zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej na etapie regionalnym, wykonując bardzo obszerną, albumową  pracę na temat ”Drewno wczoraj, dziś i jutro”. Praca ta została zakwalifikowana do etapu centralnego więc trzymamy kciuki za Natalię.


   W konkursie ornitologicznym „Mój ulubiony ptak”  również organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody Natalia  Uzarska  oraz Paulina Pinkowska z klasy 2 tw zajęły  ex aequo III miejsce w etapie regionalnym. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach.

Justyna Wójcik

© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies