IMG_0406.jpgIMG_0407.jpgcontrast3.jpgIMG_0412.jpgIMG_0414.jpgIMG_0418.jpgIMG_0408.jpgszkpan.jpgIMG_0413.jpg

Studniówka 2019

    W sobotni wieczór, 26 stycznia 2019 roku, uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku wraz z nauczycielami, rodzicami i zaproszonymi gośćmi, jak tradycja nakazuje „100 dni przed maturą”,  bawili się na Balu Studniówkowym.

   Uroczysty bal w „Złotej Komnacie” w Brochocinie rozpoczęli uczniowie klas czwartych, kierując podziękowania w imieniu swoich koleżanek i kolegów na ręce dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i rodziców. 
   W imieniu rodziców przemówiła pani Ewa Kopycińska – przewodnicząca Rady Rodziców, dziękując dyrekcji, radzie pedagogicznej za cały trud włożony w przygotowanie młodzieży do dorosłego życia
   Oficjalnego otwarcia studniówki dokonał pan Jacek Kłosiński - dyrektor Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku serdecznie witając wszystkich zebranych, a szczególnie Pana Lecha Dąbrowskiego - Przewodniczącego Rady Powiatu Płockiego,  na ręce którego złożył podziękowania dla Samorządu Powiatu Płockiego za pomoc i wsparcie potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania szkoły.
   Pan Przewodniczący w ciepłych słowach pogratulował maturzystom, życzył powodzenia na nadchodzącym egzaminie, podkreślił znaczenie tego wydarzenia w życiu młodego człowieka. Złożył wszystkim zebranym serdeczne życzenia w imieniu Starosty Płockiego Pana Mariusza Bieńka i całego Zarządu Powiatu. 
   Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem. Każda z klas przygotowała dodatkowo swoją własną aranżację tańca. Wspaniała zabawa trwała do białego rana zgodnie ze słowami poety: „Serdeczny druhu przybywaj; Wesela z nami zażywaj! Skończymy o pianiu kura, Później już tylko ...matura!!!"
© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies