IMG_0412.jpgIMG_0408.jpgIMG_0418.jpgIMG_0413.jpgIMG_0414.jpgcontrast3.jpgIMG_0406.jpgIMG_0407.jpgszkpan.jpg

WSPARCIE DLA PSIAKÓW

      W październiku na terenie naszej szkoły była prowadzona zbiórka rzeczy dla czworonogów z Hotelu dla bezdomnych psów w Małej Wsi. Pomysłodawczyniami akcji były Panie Małgorzata Kikolska i Mirosława Winiarska. Do współpracy zaangażowały samorząd uczniowski i udało się!

pies1   pies2

Młodzież szkolna wraz gronem pedagogicznym zebrała karmę, kaszę, makarony, ciepłe koce, kołdry, smycze i obroże. Wszystkie dary zostały dostarczone, przez delegację uczniów wraz z Panią Małgorzatą Kikolską, do Małej Wsi w środę (7.11).

Na profilu Facebookowym Hotelu dla psów można przeczytać podziękowania za okazane wsparcie: „Za wszystkie podarunki bardzo serdecznie dziękujemy młodzieży, nauczycielom, dyrekcji i rodzicom”.

© mg@zsberg.edu.pl 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies